Letenky do Austrálie

Austrálie - Sydney - Bondi BeachVzhledem k poloze Austrálie existují pouze dvě možnosti dopravy na kontinent. Buďto velmi zdlouhavá, tím pádem také poměrně drahá lodní doprava, nebo rychlejší, komfortnější a také levnější letecká doprava. S prvním typem se navíc kvůli drtivé většině nevýhod prakticky nesetkáte.

Ačkoliv ceny letenek v posledních několika letech padají na relativně nízké hranice, patří letenky do Austrálie, oproti jiným státům, stále mezi dražší záležitosti. Konečnou sumu za letenku, včetně zpáteční cesty, poplatků a dalších věcí určuje několik faktorů. Patří mezi ně například samotný výběr letecké společnosti. Každá má jiné tarify pro ceny letenek i jinou výši poplatků. Dále cenu ovlivňuje výběr třídy (economy class patří mezi levnější, dražší jsou premium economy a business economy, nejvíce si připlatíme za first class). Některé letecké společnosti rozlišují cenu letenky také podle věku cestujícího.

Nejlevnější letenky do Austrálie včetně zpáteční cesty a veškerých dalších poplatků můžete zakoupit již od 24 000 Kč. Na letiště Mezinárodní letiště Kingsforda Smithe v Sydney se odlétá hlavně z Ruzyňského letiště v Praze (PRG) nebo z Mezinárodního letiště ve Vídni (VIE). Trasa Praha/Vídeň – Sydney se létá se dvěma přestupy. První je většinou v Paříži nebo Amsterdamu a druhý je v čínském Guangzhou. Délka samotného letu je různá, záleží opět na počtu přestupů a době čekání na další letadlo.

Chcete-li na ceně letenky ušetřit, máme pro Vás několik rad a tipů. jak na to. Jednou z možností snížení nákladů na cestu je sledování akčních cen a slev letenek. Ty ale můžou přijít kdykoliv a pokud ceny letenek nesledujete pravidelně, snadno je můžete propást. Jistější variantou jsou takzvané firth minute a nebo last minute. Volba termínu dovolené nebo zájezdu je tímto do jisté míry omezena, ale úspory za letenku mohou být mnohdy mile překvapující.

Vyhledejte si letenku přes Královna.cz

Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
© Copyright 2018 | Austrálie | www.do-australie.cz
Provozuje: TravelBees.cz