Zájezdy do Austrálie

Austrálie - Sydney AirportAustrálie je častým cílem turistů z nejrůznějších částí světa. Dovolená zde slibuje nezapomenutelné zážitky, čarovnou, divokou i krutou přírodu či historické památky. Pokud si chcete užít horkého Australského podnebí, klidu, odpočinku a relaxace, jsou pro Vás ideální zájezdy s ubytováním v hotelích s bazénem, výhledem na nedalekou pláž, palmy a azurovou mořskou hladinu.

Chcete-li však víc, určitě jsou pro Vás vhodnější poznávací zájezdy. Především v posledních letech jsou velmi oblíbenými. Celá řada cestovních kanceláří nabízí tyto typy dovolených, jejichž součástí jsou poznávací výlety za vybranými skvosty a důrazem na zážitky. Délka takovýchto výletů se většinou pohybuje v rozmezí od patnácti do jednadvaceti dnů. Při tomto pobytu navštívíte známá a nespoutaná místa jako jsou národní parky Uluru, Daintree (nejstarší prales na světě), Kakadu, Modré hory (zajímavé skalní útvary, hluboké propasti a soutěsky), Sydney, Alice Spring (město uprostřed kontinentu, obklopené pouští) nebo například Velký bariérový útes a další skvosty tohoto kontinentu.

Málo známou možností poznávání nezkrotné přírody Austrálie jsou takzvané individuální zájezdy na míru. Tato forma zájezdů není nijak omezena termínem. Uskutečňují se v průběhu celého roku a nabízí asi měsíční pobyt na tomto kontinentě s možností zaměření na určitou oblast. Nejčastěji jsou poznávací zájezdyzaměřeny na místní pouště, pralesy a původní obyvatele, dále pak na nejznámější místa Austrálie jako takové, ať už se jedná o architektonické památky, města nebo přírodu a nakonec jednodušší výlety za samostatnými přírodními divy.

Vyberte si letenku za nejnižší cenu!

Cena, která zahrnuje samozřejmě letenku, včetně té zpáteční, náklady na výlety, většinou i stravu a zajisté i ubytování se pohybuje poměrně v širokém rozmezí. Ovlivňují ji základní aspekty, jako délka pobytu, množství a náročnost výletů, komfortnost ubytování a letecké třídy, strava a spousta dalších. Nejběžnější ceny se pohybují v rozmezí od asi 60 tisíc do 130 tisíc korun. Ačkoliv se nejedná znova o malé částky, zážitky a nadšení spojené s takovouto dovolenou Vám zůstanou po celý život.

Nabídka zájezdů do Austrálie na Invia.cz

Vyhledejte si ubytování na Booking.com

© Copyright 2018 | Austrálie | www.do-australie.cz
Provozuje: TravelBees.cz